Pokazywanie postów oznaczonych etykietą siłownia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą siłownia. Pokaż wszystkie posty

Otwarcie Planety Formy

Jeżeli siłownia - to dla mnie tylko z aparatem. ;-)
Oto więc przedstawiam krótki materiał z otwarcia nowiutkiej, świetnie wyposażonej siłowni olsztyńskiej - Planety Formy. Gościem specjalnym był Mariusz Strzeliński, 3-krotny Mistrz Świata w Kulturystyce. W czasie imprezy można było podziwiać nie tylko sprzęt, na którym można od 3/3/2012 trenować pod okiem wykwalifikowanej i miłej kadry instruktorskiej, ale również pokaz tańca w wykonaniu gibkich jak guma dam i rewelacyjnie wyrzeźbione mięśnie panów, którzy zgłosili się do konkursów .
Miłego więc oglądania.

A jeśli ktoś woli się pocić i męczyć osobiście to odsyłam - Planeta Formy  oraz na facebookową stronę PF.
Oj idzie wiosna :)