Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gietrzwałd. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gietrzwałd. Pokaż wszystkie posty

Miłośne podglądanie Kasi i Pawła

Zima za oknami jak trzymała, tak trzyma to na blogu chociaż trochę lata. Kasia i Paweł ślubowali bowiem w sierpniu 2011 w jednym z moich ulubionych miejsc - katedrze w Gietrzwałdzie. Plener zrealizowaliśmy w okolicach Olsztyna. Na początek 24 klatki z ceremonii.